ציוד סיעודי

אוכלוסיית הקשישים הולכת וגדלה בעולם. יש יותר ויותר אנשים שמזדקנים, והם רוצים להישאר בבית יותר. הם רוצים להיות מסוגלים לחיות באופן עצמאי, אבל הם צריכים גם לקבל קצת תמיכה בבית.

ישנם לא מעט קשישים שאיבדו את השימוש בגפיים, ולכן זקוקים לציוד מיוחד על מנת לנוע ממקום למקום. ציוד זה נחוץ כדי לאפשר להם לחיות באופן עצמאי.

ציוד סיעודי הוא חלק חשוב מאוד במערכת הבריאות. הוא משמש למתן טיפול רפואי לחולים. זה יכול לשמש ככיסא או אפילו הליכון. הטכנולוגיה המעורבת במכשירים אלו היא מתקדמת מאוד וניתן למצוא אותה בהרבה סוגים שונים של מכשירים.

השימוש בציוד סיעודי מאפשר לאנשים שאינם מסוגלים לזוז להיות מסוגלים לקבל איכות חיים טובה יותר. לחלק מהקשישים יש בעיות בניידות, אך הם עדיין יכולים לחיות באופן עצמאי אם יש להם את הציוד המתאים.

על מנת לסייע לקשישים הם זקוקים לעזרי ניידות כמו הליכונים לקשישים, כסאות גלגלים ועוד. בעזרת עזרים אלו הם יכולים להתנייד בבית ביתר קלות ובפחות מאמץ. הכמות הנכונה של עזרים אלו עשויה אפילו לעזור להם בטווח הארוך, למשל בפן הבריאותי, שכן ללא העזרים המטופלים הסיעודיים לא יוכלו לבצע כל סוג של פעילות גופנית.

הצורך בעזרי ניידות גדל במהירות. קשישים סובלים ממחלות שונות, ביניהן דלקת פרקים ומחלת פרקינסון. על מנת לעזור להם להתנייד בצורה נוחה יותר, עליהם להשתמש בסוגים שונים של ציוד כגון הליכונים, קטנועים או כסאות גלגלים. . במקרים מסוימים, הקשיש יכול להסתייע בסייעת. עם זאת, זה מאוד קשה וגוזל זמן. לא ניתן לומר את אותו הדבר על אדם המסייע לילד עם מוגבלות. בעזרת מכשירי עזר, ילדים הסובלים ממוגבלות יכולים לבצע משימות רבות שלא יכלו לעשות קודם לכן.