פסיכולוג אונליין

פסיכולוג מקוון הוא סוג של מטפל וירטואלי שניתן לגשת אליו דרך מחשב או מכשיר נייד. פסיכולוג מקוון הוא סוג של פסיכולוג המעניק טיפול באמצעות אינטרנט או טלפון.

ישנם יתרונות רבים של פסיכולוגיה מקוונת. לדוגמה, ניתן לגשת אליו אנשים שאחרת לא הייתה להם גישה לטיפול בשל עלות, מיקום גיאוגרפי או גורמים אחרים. פסיכולוג אונליין מסוגל להציע את אותה איכות טיפול כמו מטפלים אישיים ולעתים קרובות הם זולים יותר מטיפול מסורתי.

עוד על פסיכולוג מקוון

הוא כינוי לפסיכולוגים המציעים את שירותיהם באינטרנט. הם בדרך כלל פסיכולוגים שהקימו פרקטיקה מקוונת ולרוב אינם נמצאים באותו מקום כמו הלקוח.

השימוש בפסיכותרפיה מקוונת נמצא במגמת עלייה בעשור האחרון. זה הופך נגיש יותר לאנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם או למצוא מטפל מתאים באזורם. זה יכול לשמש גם כתוספת לפגישות טיפול מסורתיות, במיוחד כשמדובר באנשים שגרים רחוק מכל פסיכותרפיסט.

בשנים האחרונות חלה עלייה באנשים הפונים למטפלים מקוונים מכיוון שהם יכולים לקבל עזרה בכל שעה ביום או בלילה והם יכולים לבחור את לוח הזמנים שלהם לפגישות מה שהופך אותם לגמישים יותר ממטפלים מסורתיים

אנשים רבים חוששים ללכת לפסיכולוג כי הם מרגישים מבוכה או אי נוחות. פסיכולוגים מקוונים, לעומת זאת, יכולים להקל על אנשים לקבל עזרה מקצועית מבלי לעזוב את בתיהם.

פסיכולוגים מקוונים יכולים להציע למטופלים את אותם שירותים שהם יקבלו באופן אישי. הם יכולים לספק פגישות טיפוליות, להציע אבחונים ואפילו לרשום תרופות. ההבדל היחיד הוא שהמטופל אינו צריך להיות פיזית במשרדו.

פסיכולוג מקוון הוא מטפל המספק שירותי פסיכותרפיה דרך האינטרנט.

פסיכולוגים יכולים להשתמש בכלים מקוונים כדי לשתף מידע עם המטופלים שלהם ולעקוב אחר התקדמותם.

ישנם יתרונות רבים של טיפול מקוון. זה נוח, נגיש ובמחיר סביר. אתה יכול למצוא באתר הסדנה מטפל שמתאים לך ללא קשר למקום מגורייך או למגבלות התקציב שלך.