אפשרויות לשיקום הפה

לא מרוצים ממצב הפה שלכם? כן, אתם נמצאים בסירה אחת עם אנשים רבים שמתמודדים עם הפה שצבר במשך השנים נזקים מאוכל, נפילות ושחיקה טבעית. מה הלאה? למען האמת המצב הזה הינו בר טיפול. אפשר בהחלט לטפל בפה במצב הנוכחי שלו ולשפר את המראה שלו. ניתן להתמודד עם השיניים המוכתמות, אפשר למלא חסר של שיניים שנשרו ואפשר לשקם את הפה. אם כי בכל מקרה צריך להתאים את הפתרון לפי המצב, ולטפל בשיניים על מנת לשקם את הפה באופן מושלם וחזק. לקריאה אודות רופא שיניים בירושלים

אילו אפשרויות לשיקום הפה קיימות?

  • סתימות – כל שן שכבר ניזוקה ונוצר בה חור צריכה לעבור שיקום. שיקום טוב מזהה מראש את עומק החור ואת המאפיינים הנוספים של השן כמו המיקום וכדומה. בהתאם לכך סותמים את החור ומשלימים את החסר על מנת למנוע החמרה של פגיעות בשן.
  • ציפוי שיניים – השנים שעוברות לא תמיד עושות טוב לשיניים שלנו. הן עלולות לפגוע בשכבת השן החיצונית ולגרום למראה חסר יופי וחן. לעיתים אלו כתמים, פעמים זה הצבע הלא יפה וגם שיניים לא מושלמות כמו שהיינו רוצים. ציפוי שיניים יכול לעשות את השינוי המבורך ולהפוך את הפה שלנו ליפה הרבה יותר – כי כשהשיניים מושלמות הפה שלנו מחייך יפה הרבה יותר.
  • שתלים – אם כבר חסרות לכם שיניים בחלל הפה, הטיפול הנכון הוא שתלים. מדובר על טיפול פולשני בו משלבים בפה שיניים מלאכותיות בעזרת שתלים מלאכותיים. השיניים הללו ייראו כמו טבעיות ממש אם הן תבוצענה על ידי רופא שיניים מומחה בתחום שיקום הפה והשתלות שיניים. 

מהו הטיפול שאתם זקוקים לו? חשוב להתאים את הטיפול ולבצע אותו ביד מיומנת ומקצועית על מנת להבטיח תוצאה אסתטית ואיכותית. מידע נוסף באתר https://exper.co.il/