מאמן כושר אישי בתל אביב

אם אתה מאמן כושר אישי בתל אביב ואתה מחפש את המקומות השווים ביותר לאימונים הבאים שלך – הפוסט הבא הוא הפוסט בשבילך!

את או אתה בטח שואלים את עצמך למה זה בכלל חשוב לי להכיר את כל המקומות השווים אם בסך הכל אני רוצה להעביר הדרכות במכון הקטן שלי ליד הבית!? אז האמת היא שייתכן וזה לא חשוב לך אבל ללקוחות שלך – זה בוודאי ובטח חשוב.

הקיץ המתקרב, הקורונה המאיימת, ובכלל האווירה התוססת בעיר וההחמצה של לא להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, כל אלו יכולים להפוך את הקערה על פיה ולהשאיר אותך מאחור נושם את האבק של המתחרים שלך. 

אז לאחר שהבנת את הסיבה החשובה בוא ותתחיל ללמוד איפה את יהיה האימון הבא שלך. 

פארק הירקון

ניתן לומר בכלליות כי פארק הירקון הוא המקום המועדף על כל מי שתושב העיר ובפרט על כל מאמנת או מאמן כושר אישי מתל אביב שיודעים איפה הכי שווה להתאמן. 

במידה ושאלת את עצמך מדוע פארק הירקון הוא המיקום הכי לוהט בעיר אז הנה שתיים מהסיבות הבולטות:

  1. נגישות לרכבים, לכלי תחבורה קלים ולהולכי רגל מקום בעיר הופכים את הפארק לקרוב ונגיש כמעט בכל מצב כך שניתן להגיע אפילו מחוץ לעיר וגם וכמובן מתוך העיר בקלות וביעילות.
  2. מתקנים מפנקים לצד מדשאות רחבות ונעימות הופכות את הפארק לנעים במיוחד לאימון ולבילוי של אחרי האימון הופכים את הפארק למקום מפגש אידיאלי למשפחה שלך או לחברים.

חוף הים

חוף הים של תל אביב הוא בין המוכרים בעולם. כל תייר שמגיע לעיר יבקר בחוף הים ואתה כמאמן כושר אישי בתל אביב חייב להכיר לפחות פינה אחת או שתיים לאימון הבא שלך. תתחיל באזור הדולפינריום ותתנסה גם באזור רידינג, בכל אחד מהמיקומים יש לך צל ונגישות למתאמנים שלך.

הנמלים הגדולים, נמל תל אביב ונמל יפו נמצאים בשני הקצוות וגם אותם כדאי לך להכיר אם כבר הזכרנו את חוף הים.

גן מאיר

בעבור המתאמנים שלך שיבקשו אימון כושר אישי באזור דיזנגוף סנטר, חשוב שתכיר את גן מאיר הנמצא במרכז העיר. הגן  לא גדול במיוחד אך בהחלט יאפשר לך להעביר הדרכות איכותיות גם באופן אישי וגם באון קבוצתי – אם זאת כמובן המומחיות שלך. 

אם קראת את הפוסט ולא רק רפרפת עליו אין ספק שבפעם הבאה שיתקשר אליך לקוח וישאל אם אתה מאמן כושר אישי בתל אביב – תוכל להשיב לו בגאווה שאתה ממש כן!