יתרונות בית אבות פתח תקווה

תוחלת החיים מתארכת ומגיע הרגע שבו הבית כבר לא מהווה סביבת מגורים טובה מספיק או בטוחה מספיק. בית אבות פתח תקווה – נציג כמה יתרונות מרכזיים ומתי מגיע הרגע לעבור. 

  1. סביבה חברתית

בגיל מבוגר, מתחילים להרגיש כי התמיכה החברתית מסביב הולכת ופוחתת. בית אבות פתח תקווה מעניק סביבה חברתית תומכת, עם פעילויות ועם חברים, חונכים, מטפלים, התעמלות בקבוצה ואירועים חברתיים מגוונים. 

  1. סביבה בטוחה 

מרבית התאונות מתרחשות בבית, זה נכון בכל גיל אך במיוחד בגיל השלישי. ניתן כמובן לשפץ את כל הבית ולהתקין עוד ועוד אביזרי בטיחות, אבל הדבר לא יכול להשתוות אל בית אבות פתח תקווה. בית אבות מקצועי כולל מגורים בטיחותיים, עם כל עזרי הבטיחות על פי צרכי הדיירים. מלבד זאת, תמיד נמצאים אנשי צוות בסמוך או במרחק קריאת טלפון, לכל מקרה באשר הוא. 

  1. ארוחות חמות וניקיון 

בתוך המגוון הרחב של יתרונות בית אבות פתח תקווה חשוב לציין גם את הארוחות החמות והניקיון. הדיירים מקבלים אוכל חם ומזין, על פי יעוץ תזונתי. ברגע שעוברים לבית האבות, לא צריך להזמין הביתה מישהו שיבשל, לא צריך להטיח את הילדים או להסתפק באוכל קר או ארוחות קלות. מלבד זאת, בבית אבות תמיד יש מי שעושה סדר ומנקה, אם הדיירים אינם רוצים או אינם מסגלים לסדר ולנקות כמו פעם. 

  1. שירותי רפואה, חוגים, תעסוקה

בית אבות איכותי כיום, זה לא מה שהיה פעם. כיום מדובר על בית אבות לתשושי גוף בפתח תקווה עם פתרון מקיף שכולל שירותי רפואה זמינים, שלל חוגים, מקורות תעסוקה וצוות רב תחומי מסביב. במיקום מרכזי ונוח, שגם בני המשפחה יכולים בקלות להגיע ולבקר, כמו בבית אבל גם הרבה יותר.