פילאטיס ברחובות – למה חשוב להקפיד?

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית שעוזרת לגוף להתחטב ולהתאים. זה קיים כבר יותר ממאה שנה ועדיין פופולרי היום. הוא נחשב כמועיל בשיפור היציבה, הגמישות, כוח השרירים והסיבולת. אין מגבלת גודל עבור מזרן פילאטיס, כך שאם לא אכפת לך שהמשקל הנוסף יהיה סביב הצוואר שלך, אז זה יכול להיות מאוד מועיל כדי לעזור לך לשמור על איזון ולשפר את היציבה. 

הנה כמה מהיתרונות של שימוש במזרן פילאטיס:

1) הרבה יותר קל לנוע על המחצלת וניתן לעלות ולרדת ללא כל בעיה. פלטפורמה גבוהה יותר יכולה לעזור לשפר את היציבה, מכיוון שהיא נותנת לך יותר תמיכה לגב ולרגליים. 

2) עם מחצלת במקום, הגוף שלך יוכל להתכופף קדימה בקלות בעת ביצוע תרגילים. זה עושה את זה יותר נוח מאשר לעבוד החוצה על הרצפה. 

3) מזרן יכול להיות הרבה יותר בטוח ממכשירי האימון המסורתיים. אתה יכול לעשות את תרגילי הפילאטיס שלך בלי לדאוג ליפול ולהיפגע במקרה שאתה לא זהיר. 

4) השגת מזרן פילאטיס זול בהרבה בהשוואה לרכישת מכשירי כושר יקרים ואין צורך לשלם עבורם סכום כסף נוסף.

פילאטיס ברחובות:

פילאטיס ברחובות הוא אימון גופני שעוזר לשפר את הכוח, הגמישות והסיבולת של הגוף שלך. זה גם יכול לעזור לך לשרוף קלוריות, לרדת במשקל ולהגביר את הכושר הכללי שלך. . שיטת הפילאטיס היא אימון כושר נהדר לגברים ולנשים כאחד. הוא מתמקד בהכנסת הגוף שלך למצב אופטימלי עבור התרגיל היעילה ביותר. בנוסף, הוא מתייחס לשרירים שלך בכבוד! אתה תיהנה לשאוב סדרה של תרגילים שנועדו לחזק את הליבה, הירכיים והכתפיים שלך. חשוב להפקיד על אימונים סדירים על מנת לשמור על האפקט הרצוי לכם והמטרות שלכם שלשמם אתם מתאמנים. אימונים לא סדירים או עצירת האימונים מסיבה מסוימת עשויה לפגוע באפקט ולגרום לכם להתחיל מחדש.

לפרטים ולהרשמה פני אל רפאל סנטר >>>