שכפצים

אין דרך טובה יותר לשמור על הגוף מוגן מאשר לרכוש עבורו שכפץ מקצועי. אז איך עושים את זה? ובכן, בדרך הנכונה ביותר היא לקנות ברשת באתרים שונים את השכפץ המתאים לכם. הנה עוד דברים כשדאי לכם לדעת על השכפצים.

שכפצים

מגוון השכפצים הקיימים בעולם הוא עצום מאוד ולכל אחד יש את השכפץ המתאים לו. בין אם אתם אוהבים שכפץ קטן או גדול, בצבע כחול או ירוק, תוכלו להתאים לכם את זה שהכי הולם את מבנה גופכם כמובן.

באינטרנט באתר ציוד להגנה עצמית , תוכלו למצוא מגוון שכפצים גדול מאוד לכל גודל גוף ולעשות בו איזה שימוש שאתם רוצים. מכיוון שלא מדובר בכלי נשק, תוכלו לרכוש אותו לעצמכם היישר מהחנות המקוונת שמוכרת שכפצים.

מי צריך שכפצים?

אם אתם חיילים, סוכני אכיפת חוק, מאבטחים או סתם אנשים שמרגישים שהם צריכים לשפר את ההגנה שלהם, אפוד שכפץ עשוי להיות הבחירה האופטימלית עבורכם. 

שריון גוף העשוי מ- Kevlar מגן מפני איומים בליסטיים (קליעים), ושכבות נוספות יכולות להתרחב ולכלול אפילו סיבובי רובה מסוימים. וסטים העשויים מחומר זה הם קלים, אמינים ועמידים, מה שהופך אותם לבחירה אידיאלית בסביבות ותרחישים שונים. 

בהשוואה לחומרים אחרים בשוק, שריון ה- Kevlar עולה עליהם מבחינת גמישות ויחס הגנה למשקל גבוה. תוכלו כמובן למצוא אותו ברשת ולהזמינו עד אליכם.

יתרונות שכפצים

השכפץ המתקדם של ימינו, מציע הגנה יוצאת דופן מפני איומים כמו קליעים וסכינים. לאנשים העובדים כמאבטחים או קציני אכיפת חוק – אפודים סמויים מחומר זה נותנים רמת הגנה מצוינת. 

שכפצים, בדרך כלל, קלי משקל, גמישים ודקים יחסית, מה שמאפשר ללבוש אותם בקלות מתחת לבגדים ולהישאר סמוי – יתרון גדול בפני עצמו אין ספק.