הכשרת מדריכי צ׳י קונג עם אמיר פרלמן – 5 יתרונות בולטים

הכשרת מדריכי צ׳י קונג עם אמיר פרלמן – 5 יתרונות בולטים

המונח צ'י קונג פירושו עבודה באנרגיה. מדובר על שיטת תרגול וטיפול מבית הרפואה הסינית, כאשר היא מתבצעת באמצעות תנועה ומטרתה היא להזרים אנרגיה חיונית לגוף ולנפש כאחד. בשנת 2001 החלה מגמת הכשרת מורי צ'י קונג טיפולי, כאשר המטרה הייתה להפגיש את המדריכים העתידיים על עולם הריפוי בתנועה. כיום ניתן למצוא לא מעט מקומות (כמו באתר צ'י קונג אונלייןבהם ניתן למצוא קורסים שמטרתם היא להכשיר מדריכי צ'י קונג. כמובן שחשוב מאוד לבחור את המקום הטוב ביותר לצורך הכשרת מדריכים בצ'י קינג שבו תוכלו להכיר את כל סוגי הצ'י קונג השונים ועוד.

מדוע כאי ללמוד קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג?

אם אתם מתחברים מאוד לתרגולים באנרגיה שמגיעים אלינו מהמזרח הרחוק ואתם מעוניינים לעסוק בתחום באופן מקצועי ולהעביר הלאה את התרגול המיוחד המדובר, אין ספק שכדאי שתחברו לעבור קורס שמטרתו היא להכשיר מדרכי צ'י קונג. הנה כמה יתרונות של קורס מעין זה:

  1. במסגרת קורס מדריכי צ'י קונג מקבלים כלים להדרכה והוראה מעשית ומקצועית בטיפול בתנועה בצ'י קונג
  2. בקרוס זה נחשפים באופן הדרגתי למקורות הצ'י קונג, הרפואה, הפילוסופיה הסינית ועוד.
  3. לימודי צ'י קונג משפרים את רמת האנרגיה, את חיזוק הגוף באופן כולל ומלא וכן משפרים זרימת דם ומחזקים את מערכת החיסון
  4. למידת קורס מדריכי צ'י קונג מאפשרת לכל לומד להשתפר בשיווי משקל בכל גיל ולהעביר הלאה את הסוד הנוגע לשיווי משקל גם לאוכלוסייה בוגרת וקשישה אשר בעלת סיכון גבוה יותר לנפילות בשל העדר שיווי משקל.
  5. לימודי צ'י קונג עם אמיר פרלמן למשל מאפשרים לכל אדם להגיע להפחתה ברמת הכאב בחיי היומיום שלו ומשמרים את יכולת התנועה שלו.

 

כתוב/כתבי תגובה