מסיר חלודה מברזל

הסרת חלודה מברזל יכולה להתבצע בשיטות שונות.

להלן מספר טכניקות שתוכל לנסות:

שימוש במסירי חלודה מסחריים:

בחנויות אונליין ישנם מסירי חלודה שונים זמינים. בצע את ההוראות על המוצר בקפידה. רבים מהמוצרים הללו מכילים חומצות או כימיקלים אחרים, לכן יש ללבוש ציוד מגן בעת שימוש במסיר חלודה.

צמר פלדה או נייר זכוכית:

עבור פריטים קטנים יותר, אתה יכול להשתמש בצמר פלדה או בנייר זכוכית עדין כדי לקרצף ידנית חלודה. לאחר מכן, הקפד לנקות את המשטח ביסודיות.

ניקוי באמצעות אלקטרוליזה:

עבור פריטים גדולים יותר או חלודה נרחבת, אלקטרוליזה יכולה להיות יעילה. זה כולל טבילה של חפץ הברזל בתמיסת אלקטרוליט ושימוש בזרם ישר כדי להמיר חלודה חזרה לברזל.

שימוש בממיר חלודה:

ממירי חלודה ממירים כימית חלודה לתרכובת יציבה. יש למרוח את החומר לפי הוראות המוצר, ולאחר מכן לצבוע על האזור המטופל. חפשו סרטונים של הסרת חלודה. 

משחת ליים ומלח:

מכינים משחה בעזרת מיץ ליים ומלח. החל אותו על פני השטח החלוד, הניחו לו לשבת, ואז קרצוף את החלודה.

 חומץ וסודה לשתייה:

הכינו משחה על ידי ערבוב חלקים שווים של חומץ וסודה לשתייה. מרחו את המשחה על האזור החלוד. תן לזה להשפיע בכמה שעות. שפשפו את האזור החלוד עם מברשת או כרית שוחקת.

לשטוף ולנגב את פני השטח.

לימון ומלח:

מפזרים מלח על האזור החלוד. סוחטים מיץ לימון על המלח. מניחים לכמה שעות. שפשפו את האזור עם מברשת או ספוג. יש לשטוף ולנגב יבש.

שימוש חומץ לבן:

משרים את הפריט החלוד בחומץ לבן למשך מספר שעות או לילה. שפשפו את האזור החלוד עם מברשת. בחרו חומרי ניקוי מקצועיים לניקוי חלודה וברזל. 

היכנסו לרכישת חומרי ניקוי