כוס טפטופים

כל כמה שנים יוצאת המצאה לשוק, כזו שמשנה את כללי המשחק. בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים נחשפו לפטנט המדליק של הכוס המטפטפת. כוס טפטופים מתאימה לכל מי שמניקה וכל היתרונות שלה, נרחיב כאן.

כוס טפטופים

אחד הדברים היותר פופולריים שיצאו בשנים האחרונות, היא כוס טפטופים. כוס זו, מאפשרת לחלב שיוצא מהשד במהלך היום להישמר במעין כוס שנכנסת מתחת לחזייה. ההליכה איתה, אוספת אוגרת את החלב בתוכה וכך, ניתן להשתמש בה לאחר מכן.

יתרונות חזיית הנקה

את בהריון או מניקה? כדאי שתכירי את אי הנוחות והגירוי של לבישת החזייה היומיומית שלך לפני ההיריון. אולי הן פשוט לא מתאימות יותר – או שחזיות התחרה האהובות עליך עכשיו פשוט משפשפות את האזור וגורמות לגירוי. 

בניגוד לחזיית הנקה, המיועדת לנשים מניקות, לחזיות רגילות אין את היכולת להכיל שינויים שקורים לשדיים בזמן ההיריון וההנקה, כמו מידות ורגישות.

עכשיו זה הזמן לעשות קפיצה לעולם המיוחד של חזיות ההנקה. אם את עדיין על הגדר, או חוקרת מהן חזיות ההנקה הטובות ביותר עבורך, ריכזנו עבורך רשימה של יתרונות של לבישת חזיית הנקה במקום חזייה רגילה:

נוחות

לחזיות הנקה אין חוט, אך עדיין מסוגלות לתמוך יפה בשדיים. בניגוד לחזיות רגילות, שלעתים מגיעות עם חוט מתחת לתמיכה והופכות לא נוחות עבור השדיים, כשהן לוחצות על הרקמה הרכה, מה שמוביל לכאבים ונפיחות.

מחירים נוחים יותר

ברשת, תוכלו למצוא את חזיות ההנקה כמו גם את האביזרים המשלימים להנקה נכונה כמו למשל: כוס טיפטופים ועוד ,במחירים מפתיעים במיוחד. כך, תוכלו לקנות על חזייה שתראו ולהתאימה בדיוק למידות שלכן. ברשת, המחירים הרבה יותר נוחים וזולים. אז אם מצאתן את החזייה המתאימה, קנו אותה רק באינטרנט.