ייעוץ שינה

יש מאמנים ויועצים לכל דבר בימינו – לניהול חיים, לניהול מערכות יחסים, לניהול עסקים ועכשיו, גם לשינה טובה יותר לכם ולתינוקכם. אז איך תוכלו למצוא את יועץ השינה הטוב ביותר עבורכם וכמה עולה שעת ביקור אצלו?

ייעוץ שינה

אז קודם כל מה עושה מאמן שינה ויועץ שינה? מאמני שינה מבקרים לעתים קרובות בביתכם, מציעים הצעות לגבי סביבת חדר השינה שלכם (כגון שימוש בווילונות כהים) ונותנים עצות לגבי הרגלי השינה שלכם במובנים ונסיבות שלא חשבתם עליהן (כגון איסור על מכשירים אלקטרוניים בחדר השינה לפני השינה).

למרות שאלה עצות שאנשים יכולים לעקוב אחריהן בעצמם, שכירת שירות של ייעוץ שינה, עשויה להניע חלק חשוב בחיי השינה שלכם, מה שיגרום לביצוע שינויים בהרגלי השינה שהתרגלתם אליהם.

שינה יכולה לחזק את המערכת החיסונית שלכם

כשהגוף שלכם מקבל את השינה שהוא צריך, תאי החיסון והחלבונים שלו מקבלים את המנוחה הדרושה להם כדי להדוף את כל מה שיבוא בדרכם – כמו הצטננות או שפעת.

לפי מומחי השינה המנוחים, שינה נכונה יכולה גם להפוך את החיסונים ליעילים יותר, וזה ללא ספק יתרון משמעותי שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים ביועץ שינה.

שינה איכותית, יכולה לעזור למניעת עלייה במשקל

צבירת שמונה שעות שינה תמימות, לא תגרום לאובדן קילוגרמים. כשלעצמו, אבל זה יכול לעזור לגוף שלכם מלהעלות את הקילוגרמים. אם אתם לא ישנים מספיק, הגוף שלכם מייצר גרלין, הורמון שמגביר את התיאבון. 

הגוף שלכם גם מקטין את הייצור של לפטין, הורמון שאומר לכם שאתם שבעים. חברו את שניהם יחד וזו שילוב אחד מסוכן מידי לנשנושים בשעות הלילה המאוחרות. מעבר לזה, שינה יכולה גם לחזק את הלב שלכם באופן פלאי.

>הורים התעניינו גם בהדרכת הורים