יישור שיניים שקוף – כל היתרונות

יישור שיניים שקוף – כל היתרונות

רובנו מודעים לחלק מהיתרונות שיש ביישור שיניים שקוף, כמו העובדה שהם בלתי נראים. זהו יתרון עצום לבחירת יישור שיניים שקוף על פני הפלטה המסורתית, מכיוון שאנשים רבים ממתינים לתקן את חיוכם בשל הופעתם של סוגרי החוטים המסורתיים.

יישור שיניים שקוף – כל היתרונות 

אתם לא מוגבלים לאכול מזונות מסוימים:

כשמדובר ביישור שיניים מסורתי, יש רשימה ארוכה של מוצרי מזון שכדאי להימנע מהם כדי למזער נזק לחוטים ולסוגריים. למשל, חשוב להתרחק ממאכלים כמו פופקורן, אגוזים, ממתקים דביקים או קשים, מסטיקים, ועוד שלל חטיפים נעימים. 

מזונות אלו נוטים יותר להיתקע או להישאר בתוך מרכיבי הפלטה, מה שגורם לתסכול ואי נוחות אצל רוב המטופלים.

הרבה יותר קל לטפל בשיניים 

פלטה מסורתית יכולה להיות קשה מאוד כדי לשמור  איתה על ניקיון. סוגרי המתכת והחוטים הופכים אזורים רבים בפה שקשה להגיע אליהם באמצעות מברשת שיניים וחוט דנטלי. מלבד היגיינת הפה, אתם מסתכנים בהשארת השיניים שלכם עם כתמים לבנים שלא הכי נוחים למראה.

הטיפול קצר ונוח יותר 

הטיפול באמצעות יישור שקוף לשיניים, לוקח לרוב שנתיים-שלוש, וזה זמן משמעותי. בנוסף לתהליך הטיפול הארוך, עליכם לבקר אצל האורתודנט לעתים קרובות, זאת כדי להדק את הפלטה או להחליף את החוטים. פירוש הדבר שזה לוקח זמן מלוח הזמנים העמוס שלכם כדי להמשיך לנהל את חייכם.

בעזרת יישור שיננים שקוף, ניתן לסיים את הטיפול תוך 6 חודשים בלבד. אין צורך בבדיקות תכופות, שכן התהליך כולו מתוכנן תוך התחשבות בנוחות שלכם שבוודאי מאוד חשובה לכם. פשוט סגרו את התוכניות שלכם כל שבועיים, וצפו בחיוך שלכם מתחיל להשתנות. זה הדבר החשוב ביותר ביפול כזה.

כתוב/כתבי תגובה