רקות – האם אפשר לעצב אותן?

לכל איבר ואיבר בגוף שלנו אשר יש לו תפקיד מסוים: העיניים רואות, האף מריח, הפה אוכל וכן גם הקרות שלנו אשר נמצאות בצידי הראש שלנו – הן כאלה שיש להם תפקיד. 

רקות הן למעשה שתי עצמות הנמצאות בצידי הראש והגולגלת והן מרכיבות חלק מבסיס הגולגולת. איבר זה הוזכר בתנ"ך והוא יכול לכאוב כאשר יש כאבי ראש. 

אבל ככל שאנחנו מתבגרים, אנו מגלים שהעור שעל הפנים שלנו צונח, מתקמט, הופך רפוי יותר לכן רבים מאיתנו רוצים לבצע פרוצדורה שתהפוך את הרקות שנמצאות בחלק החיצוני שרואים אותו, ל להרבה יותר מתוחות וגם הרבה יותר  מעוצבות. 

יתרה מכך חשוב לזכור שרקות נמצאות בצידי העיניים ובצידי הראש לכן, מתיחה שלהן תעזור למראה צעיר יותר ומתוח יותר  באופן אוטומטי. הרמת רקות תרים ותעצב גם את הגבות והעיניים ובאמצעות שינוי העור באזור זה אפשר להרים את העפעפיים. למעשה עיצוב רקות ישפיע על כל מראה הפנים. בעוד שכיום אפשר להפוך אותו ל צעיר ורענן יותר. 

אבל כיצד מבצעים מתיחת רקות או עיצוב של איבר זה? 

מומחים בניתוחים פלסטיים ואסתטיים יכולים להתאים לכם את השיטה הנכונה ביותר לעיצוב רקות וגם לשינוי עור הפנים. היום אפשר לבצע הרמת פנים עם חוטים, אפשר לעשות זאת באמצעות ניתוח, אפשר למלא מקומות בפנים באמצעות בוטוקס וגם לבצע טיפולים אסתטיים כמו פילינג עמוק שהופך את העור רענן יותר. 

באמצעות מומחים לשיפור מראה הפנים ולהצעיר אותם, אפשר לבצע מתיחה של העור ותוכלו כבר עכשיו להפוך את הרקות להרבה יותר מתוחות ואפילו יותר מחמיאות. 

בחרו קליניקה לרפואה אסתטית, טובה שיש בה אנשי מקצוע מומחים! ותוכלו כבר עכשיו להנות ממראה פנים הרבה יותר צעיר ורענן.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://dr-shapiro.com/