מה זה מברשות אינטרדנטליות?

מברשות אינטרדנטליות הן מברשות בין שיניות המשמשות לניקוי שיניים. הן חלק חשוב מאוד בהיגיינת השיניים. ניתן להשתמש במברשות בין שיניים לניקוי השיניים מבפנים. מדובר בכלי נהדר להיגיינת הפה והוא יכול לעזור לך למנוע עששת.

מתי צריך להשתמש דווקא במברשות אינטרדנטליות?

מברשות אינטרדנטליות – בין שיניות משמשות לניקוי השיניים. הן משמשות לתחומים שונים ברפואת שיניים, כגון ניתוחי פה, פריודונטיה ויישור שיניים.

מברשות אינטרדנטליות עשויות מפלסטיק קשיח וניתן להשתמש בהן לניקוי השיניים, החניכיים והלשון. כמו כן, הן משמשות לניקוי והסרת רובד החיידקיים מהשיניים. ניתן להשתמש בהם גם להסרת חלקיקי מזון שעלולים להיתקע במברשות בין השיניים.

מברשות אינטרדנטליות הן מברשות איכותיות המגיעות לכל פינה בשן. המברשות האינטרדנטליות עשויות מפלסטיק רך ומגיעות בצורות וגדלים שונים, כמו גם בצבעים שונים.

מברשות בין שיניים משמשות בדרך כלל כאשר יש צורך לנקות את חלל הפה בין השיניים. הם אביזר נהדר להיגיינת הפה ויכולים לעזור לך לנקות את השיניים שלך בצורה מהירה ויעילה.

מה ההבדל בין מברשת שיניים רגילה למברשת אינטרדנטלית?

מברשת השיניים הרגילה משמשת אותנו לניקוי השיניים באופן יומיומי. הרעיון של מברשת שיניים אינטרדנטלית היא לנקות את השיניים באופן יסודי יותר. מברשת אינטרדנטלית מגיעה ליותר פינות בשן. היא מסוגלת להתמודד עם יותר “פרויקטים“ מאשר מברשת שיניים רגילה שמנקה את האזור בצורה שיטחית יותר.

החיסרון העיקרי של מברשות אינטרדנטליות היא שמדובר באביזר יחסית יקר ולא עמיד במיוחד. הוא לא מחזיק מעמד הרבה, לפעמים כמה ימים או כמה שבועות.

כולנו מודעים לעובדה שיש אנשים שלא אוהבים להשתמש בחוט דנטלי. זה חלק משגרת היום שלנו ועלינו לעשות את זה לפחות פעם בכמה זמן. עם זאת, יש אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם את ההוצאות של מכשיר שיניים או אביזר יקר לשימוש לניקוי השיניים והם מעדיפים להשתמש בחוט דנטלי ובמברשת שינייים רגילה.

בית מרקחת קלאב פארם משתפים כי רבים התמכרו למברשות האינטרדנטליות החודרות בין השיניים, כי תחושת הניקיון שמגיעה יחד עם ההיפטרות משכבת הפלאק המטרידה, היא חוויה שרוצים לחזור עליה שוב ושוב.