הגורמים ואופן הטיפול באף סתום

באופן בלתי נמנע, ככל שאנו מתבגרים, חוש הריח שלנו הולך ומחמיר. זו הסיבה שאנחנו צריכים לטפל באף שלנו ולוודא שהוא מתפקד כראוי. הבעיה עם הרבה טיפולים באף סתום היא שהם לא מטפלים בשורש הבעיה – גודש. הרבה מהמוצרים הללו נועדו לטפל במחניק על ידי הפחתת נפיחות ודלקת במעברי האף. אבל הם לא מטפלים בגורם הבסיסי: גודש, שנגרם על ידי גורמים סביבתיים כמו הצטננות או אלרגיות או אפילו סתם איכות אוויר ירודה באופן כללי.

מדוע האף עשוי להיסתם?

טיפול באף סתום היא בעיה נפוצה מאוד שניתן לפתור באמצעות תרסיסים לאף ואנטי היסטמינים. הרבה אנשים סובלים מאף סתום, שעלול להיגרם מאלרגיות, הצטננות או אפילו זיהומים בסינוסים. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במספר האנשים הסובלים מאף סתום. זה נובע בעיקר מהעלייה של אלרגיות ואסטמה. עם זאת, עדיין אין תרופה לבעיה המציקה הזו. אנחנו יכולים רק להמשיך ולטפל בתרופות או להשתמש בתרסיסי אף.

מדוע חשוב לשמור על דרכי הנשימה פתוחות לרווחה?

יש הרבה אף סתום בעולם. זה דבר נפוץ מאוד שבו אתה מרגיש לכוד באוויר בגלל המחניקה. האף הוא איבר שעוזר לנו לנשום אוויר נקי ושומר על בריאות הגוף. יש אנשים שנאלצים להתמודד עם בעיה זו מדי יום, אך יש אנשים שלא יכולים לעשות זאת בגלל מצבם הבריאותי. מאמר זה נועד לספק לך כמה עצות שימושיות להתמודדות עם אף סתום ותסמיניו.

כיצד נטפל באף סתום?

בעיה נפוצה שיש לאנשים כשהם סובלים מאף סתום היא שהם לא יכולים לנשום כמו שצריך. זה יכול להיות מאוד מתסכל ומעצבן עבורם. רופאים ממליצים על טיפולים שונים לבעיה זו כמו תרסיסים לאף, השקיה מלאכותית בסינוסים וכן הלאה. עם זאת, הטיפול באף סתום לא תמיד קל להבנה. אנשים בדרך כלל מתבלבלים כשהם מנסים להבין על מה בדיוק רופא מדבר כשהוא אומר שאתה צריך לבצע השקיה מלאכותית בסינוסים.

צרו קשר עם אורנה אדריאנסן לתיאום טיפול >>>