עו"ד דיני נזיקין

תחום דיני הנזיקין הוא אחד התחומים המשפטיים היותר מורכבים, זאת מכיוון שקשה לעתים להגדיר פציעות או תאונות ומי אשם, מהי הזכאות וכו'. חשוב שיהיה לצידכם עורך דין דיני נזיקין מקצועי ומנוסה שיסייע לכם בשעת הצורך לתבוע את הזכויות המגיעות לכם. בין אם מדובר בתאונת דרכים, תאונת עבודה במקום העבודה או פציעה או רשלנות רפואית שגרמו לפגיעה ברכוש, פגיעה נפשית או גופנית. במקרים כאלה ואחרים אתם צריכים עורך דין שילווה אתכם לפני ובמהלך התביעה, ידריך אתכם כיצד להתנהל ועל מהלך התביעה ומהם הסיכויים הצפויים בהליך.

בניית אסטרטגיה לתביעה

כדי לתבוע נזקים בגין פגיעת רכוש, פגיעה גופנית או נפשית, חשוב לבנות אסטרטגיה נכונה לתביעה. לצורך כך תשבו עם עורך הדין המייצג אתכם ותבדקו את העילות לתביעת הפיצויים מטעמכם. תערכו את מורכבות הפגיעה ותוודאו שהיא אכן מתקשרת לתאונת עבודה, במסגרת השירות הצבאי או בכל מסגרת אחרת בהן מתקיימים תנאים אלה. הדרך הטובה ביותר לבניית אסטרטגיה לתביעה היא קודם כל במציאת מסמכים מקשרים:

  • מסמכים הקשורים לתיעוד רפואי של המקרה.
  • צילומים מהשטח.
  • חוות דעת רפואית המקשרת בין המקרה לבין הנזק ממנו אתם סובלים.
  • הוכחות רפואיות על קיום הנזק הגופני/הנפשי וההיקף שלו.
  • ועוד…

אם כן אתם מבינים כעת את החשיבות של עורך דין דיני נזיקין המתמחה בתחום זה. חשוב מאוד לעבוד מול עורך דין מקצועי ומנוסה ולא עורך דין חסר ניסיון שכן במקרה כזה הוא יעשה עליכם את הסטאג' שלו ואתם עשויים להישאר ללא פיצויים. באתר המלאך השומר תוכלו למצוא מגוון עורכי דין המתמחים בתחום דיני הנזיקין וכן בתחומים נוספים אחרים. לפרטים נוספים היכנסו לאתר ובחנו את עורך הדין המתאים לכם ביותר בהתאם לתחום ההתמחות הנדרש ולאזור בארץ בו אתם נמצאים.