כל הדרכים לצרוך קנאביס

כל הדרכים לצרוך קנאביס

לא מעט צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות, צורכים היום קנאביס. מה שפעם היה נחשב לאיסור מוחלט, הפך עם השנים לדבר הרבה יותר מקובל, לדבר שהוא עניין חברתי נפוץ. כפי שאנחנו יודעים, ישנן דרכים שונות כיצד לצרוך קנאביס.

איך אנחנו יכולים לצרוך קנאביס בצורה טובה?

גלגול

השיטה הקלאסית, הישנה והטובה, וגם אולי הפופולארית ביותר לצריכת קנאביס היא עם ניירות גלגול. אנחנו פשוט צריכים לגלגל את החומר בתוך הנייר, לסגור אותו ולעשן. יש אנשים שבוחרים לגלגל את החומר עם טבק, יש כאלה שמעדיפים אותו נקי.

אידוי

מי שמעדיף לעשן קנאביס בלי חומרים נלווים בצורה נקייה ובאופן כזה שיהיה מאוד קשה להריח שהוא עישן, אז בשבילו יש מכשירי אידוי, בהם אפשר לשים את החומר ולעשן אותו. מדובר על מכשיר קטן שניתן לקחת אותו לכל מקום.

עוגיות

זו שיטה קצת יותר "פרועה" אך היא מאוד פופולארית, בעיקר במסיבות. פשוט מכינים עוגיות שוקולד או עוגיות אחרות ומשלבים בתוך זה את החומר. צריך לומר, שזו שיטה שנחשבת יותר פרועה מאחר והמינון הוא יותר משמעותי. אם אנחנו רוצים להגיש עוגיות קנאביס במסיבה, חשוב שנעשה גילוי נאות בפני האורחים ונספר להם שבעוגיות יש את החומר.

חשוב לציין, מלבד עוגיות אפשר גם לעשות מאכלים, ממרחים, רטבים ודברים אחרים עם קנאביס, הכל כמובן עניין של טעם ויכולת.

באנג

מדובר על שיטה מעט מורכבת, שכן עלינו לרכוש באנג או לעשות באמצעות בקבוק פלסטיק, למלא אותו במים, לשים את החומר ולעשן אותו דרך סוג של קשית שיוצאת מתוך הבקבוק. צריך הבנה בנושא בשביל לדעת כיצד לייצר דבר כזה וכיצד לעשן את החומר בצורה נכונה.

מה חשוב לדעת לפני שצורכים קנאביס?

מעבר לכל העניין הבריאותי והדברים הנלווים לכך, מוטב לזכור שאם אנחנו רוצים לצרוך קנאביס, הרי שעלינו לעשות את זה בצורה חכמה, לקנות את החומר כשהוא נקי, איכותי, ומעבר לכך, חשוב מאוד לזכור לא לעשן לפני שאנחנו עולים על הכביש או לפני שאנחנו אמורים לבצע פעולה שדורשת ריכוז או דברים אחרים שיכולים להיות מושפעים מהחומר.

כתוב/כתבי תגובה