כדורי הרזיה – איך זה עובד?

כדורי דיאטה הם רק תוסף שעוזר בירידה במשקל. יש להם כוח קסם לשרוף שומן ולגרום לך להיות רזה באופן מידי.

הרעיון המרכזי מאחורי גלולת הדיאטה Spirulite הוא לדכא את התיאבון ולגרום לך לאכול פחות. זה עושה זאת על ידי גורם לך להרגיש שובע לאחר כמות מסוימת של מזון, אשר אז עוזר לך לרדת במשקל מבלי להרגיש רעב.

אבל איך הכדורים פועלים? 

כדורי דיאטה פועלים על ידי דיכוי התיאבון שלך וגורמים לך להרגיש שובע, כך שאתה יכול לאכול פחות מבלי להרגיש רעב.

כדורי דיאטה הם סוג של תוספי תזונה לירידה במשקל המסייעים בהפחתת משקל ושליטה ברעב של הגוף. הם זמינים בצורות שונות, אבל הנפוצים שבהם הם כדורי דיאטה, מדכאי תיאבון ושורפי שומן.

כדורי דיאטה פועלים על אותו עיקרון כמו כל תוספי תזונה אחרים לירידה במשקל: הם מדכאים תיאבון או מפחיתים שומן על ידי עיכוב הורמונים מסוימים הקשורים לחילוף החומרים.

כדורי דיאטה אינם מיועדים רק לאנשים שרוצים לרדת במשקל; הם יכולים לשמש גם לטיפול במצבים אחרים כגון הפרעות קשב וריכוז, הפרעות שינה ודיכאון.

איזה סוגי כדורי הרזייה יש?

ישנם סוגים רבים של כדורי דיאטה בחוץ אך חלקם נאסרו עקב תופעות הלוואי שלהם.

כדורי הרזייה באתר ספירולייט הם סוג של תוספי תזונה לירידה במשקל שעוזרים לך לרדת במשקל ולשמור עליו. הם פועלים על ידי דיכוי התיאבון שלך וגורמים לך להרגיש שובע. גלולת הדיאטה הפופולרית ביותר היא כזאת שממריצה המגבירה את שחרור הדופמין במוח.

כדאי לבחור גלולות הרזייה שאין להן תופעות לוואי כמו נדודי שינה, סחרחורת ויובש בפה. גלולות אלו יכולות לעזור בירידה במשקל, ויש לבחור בכאלה שנחשבות טבעיות ובטוחות לשימוש.