אילו תוספי מזון מעודדים ירידה במשקל?

מחקרים מצאו כי שימוש בתוספי תזונה באופן קבוע יכול לסייע באופן משמעותי בעבור ירידה במשקל. מהם תוספי התזונה המומלצים והאפקטיביים ביותר? במדריך זה נציג סקירה מקוצרת של תוספי תזונה יעילים.

תוספי תזונה: דרך מצוינת לעודד את קצב ירידת המשקל

המאבק במשקל מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם של עשרות אלפי בני אדם בכל רחבי העולם. למעשה, השמנה מוגדרת כאחת המגפות המסוכנות ביותר בעולם, וזאת בשל הסיכוי לתחלואה גבוהה כמו גם בעיות בריאותיות. אולם, בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר אנשים מחליטים להיעזר בתוספי תזונה אשר נמצאו בשורה של מחקרים כמעודדים את קצב הירידה במשקל, לא רק בעבור סובלים ממשקל עודף אלא גם בעבור מי אשר רוצה להסיר מספר קילוגרמים עודפים. חשוב לציין כי לתוספי התזונה יש חשיבות גם מבחינה בריאותית, אולם הם אינם מהווים תחליף לתזונה מאוזנת ולביצוע של פעילות ספורטיבית. למרות שעדיין אין הוכחה חד משמעית כי תוספי תזונה מסייעים, הם בהחלט יכולים לתרום. במדריך זה נציג מספר תוספי תזונה אשר נחשבים כיעילים בעבור ירידה במשקל כמו גם שורפים שומנים, ואותם תוכלו לאמץ לשגרת היום יום שלכם:

אסאי

מבין מגוון רחב של טעמים, תוכלו לבחור את תוסף האסאי המתאים לכם, וזאת בכדי לעודד את קצב הירידה במשקל. תוסף אסאי נחשב לאחד מהתוספים הנמכרים ביותר בעולם, והוא מגיע היישר מברזיל. התוסף עשיר בחומצות אמינו, חלבון וכן מינרלים אשר מסייעים לצורך עידוד הירידה במשקל.

קרניטין

תוסף תזונה אשר עשיר בחומצות אמינו. התוסף מאפשר לשרוף יותר שומנים, כמו גם מספק לגוף חומצות אמינו אשר הן חיוניות בעבור התפקוד. למעשה, באמצעות חומצות האמינו של התוסף ניתן לייצר אנרגיה דרך השומן, ובהתאם לכך לראות תוך זמן קצר שיפור בביצועים הספורטיביים ובהתאם לכך ירידה במשקל.

ברזל

תוסף תזונה חיוני בעבור ירידה במשקל. לא מעט פעמיים בזמן דיאטה הגוף מאבד ברזל ובהתאם לכך רמת העייפות כמו גם הביצועים הספורטיביים יורדים. לכן, צריכה של תוסף תזונה ברזל מאפשר לכם לייצר תאי דם אדומים אשר מספקים חמצן.

פולי קפה

פולי קפה ירוקים (כלומר לא עברו תהליך של קלייה) מעכבים את הספיגה של הסוכר בדם, כמו גם מסייעים לכבד להיפטר מהשומנים. משום כך, מדובר בתוסף תזונה יעיל בעבור ירידה במשקל.

ספירולינה

עשירה בסיבים תזונתיים, ולכן מהווה תוסף תזונה אידיאלי בעבור ירידה במשקל אשר כוללת תזונה מבוקרת וכן פעילות ספורטיבית.