מהם היתרונות בעדשות מגע מולטיפוקל

ניתן להשתמש בעדשות מגע מולטיפוקל במגוון מצבים שונים. לדוגמה, עבור אנשים עם אסטיגמציה או כאלה שיש להם בעיות בקריאה ליד חפצים.

עדשות מגע מולטיפוקל משמשות גם אנשים שעובדים בעיניים עצומות וצריכים לקרוא דברים כשהם עייפים. הסיבה לכך היא שהם לא צריכים לאמץ את עיניהם כדי לקרוא דברים והם לא מתקשים להתמקד במסך כשהם לא רוצים לעשות זאת.

מה הם היתרונות בעדשות מגע מולטיפוקל.

עדשות מגע מולטיפוקל הן העדכניות ביותר בתחום הראייה. יש להם שדה ראייה רחב וניתן להשתמש בהם למטרות שונות.

אחת התכונות העיקריות שלהן היא עדשות מולטיפוקל שניתן להשתמש בהן כדי לראות דברים שונים בו זמנית. עדשות מגע מולטיפוקל משמשות לרוב אנשים שצריכים לראות מגוון רחב יותר של חפצים ולא להתמקד רק באובייקט אחד בכל פעם. עדשות מגע מולטיפוקל עוזרות להן לעשות זאת בקלות, ולכן הן הופכות יותר ויותר פופולריות גם במקום העבודה.

האם עדשות מגע מולטיפוקל מסייעות גם לליקויי ראייה?

עדשות מגע מולטיפוקל הן סוג של עדשות מגע המיועדות לספק מגוון רחב של ראייה בעדשה אחת. הם משמשים אנשים עם ליקויי ראייה או מחלות כמו גלאוקומה, קטרקט וניוון מקולרי. 

העדשות מורכבות מליבה שקופה המכילה את חומר העדשה המורכבת התלויה בחומר שקוף אופטית ואטום. העדשות נועדו להתאים לארובת העין הטבעית של העין ולאחר מכן ממוקדות לרשתית דרך עדשה אופטית. כדי לספק ראייה טובה, יש להשתמש בעדשות מגע מולטיפוקל עם עדשות מגע אחרות שאינן מכילות אטימות או מסננים. הם עשויים לשמש גם כאשר סוגים אחרים של משקפיים (משקפי ראייה) לובשים זה לצד זה עם מגעים כדי לסייע בשמירה על הראייה. ככאלה, הם מכונים לעתים קרובות כ"מונופוקליים" או "אנכיים".

צרו קשר עם המומחים של IOPTIX >>>