מה חשוב לדעת על פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים היא צורת פעילות גופנית הנעשית כדי לחזק את הגוף. הוא שימש על ידי אנשים רבים והוכח כיעיל מאוד בחיזוק שרירי הליבה אשר ממוקמים בסמוך לאזור הקיבה.

ישנם סוגים שונים של מכשירי פילאטיס הקיימים בשוק כיום, כל אחד עם תכונות ייחודיות משלו. אחד מהם הוא רפורמי פילאטוס. ציוד זה מסייע בחיזוק שרירי הגב וכן מסייע בשיפור הגמישות.

ניתן להניח את הרפורמר על מחצלת או על שטיח מקיר לקיר, ניתן להניחו גם על גבי שני כיסאות אם אין מקום עבורו על הרצפה או המחצלת. חשוב לדעת שאסור להשתמש בציוד מסוג זה לנשים בהריון או לבעלי בעיות בעמוד השדרה.

סוגים שונים של מכשירים לשימוש:

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית המתמקדת בחיזוק הליבה ושיפור היציבה. ציוד פילאטיס כולל דברים כמו מזרני אימון, כדור, משקולות ידיים ורצועות מתיחה. 

משטחי כושר: משטחי כושר משמשים כדי לספק משטח נוח להתאמן עליו. הם עשויים בדרך כלל מחומר קצף או גומי. ניתן להניח מחצלות גם מתחת לציוד אחר להגנה נוספת מהקרקע. 

כדור: הכדור הוא מכשיר פילאטיס המספק משטח לא יציב לאימונים. זה יכול לשמש לתרגילי שיווי משקל ואימוני ליבה. 

משקולות ידיים: משקולות ידיים זמינות בגדלים וצורות שונות. הם יכולים לשמש עבור תרגילי משקל כמו ריאות או לחיצות כתפיים, כמו גם תרגילי מתיחה כמו מתיחות בשרירי הירך האחורי או מתיחות בחזה עם שינויים בזרועות. 

רצועות מתיחה: רצועות מתיחה הן צורה נוספת של ציוד פילאטיס המסייע לשפר את הגמישות על ידי מתן התנגדות במהלך מתיחות. 

לסיכום; פילאטיס היא דרך נהדרת להתאמן, לחזק את הגוף ואת שרירי הליבה. הדרך הטובה ביותר לאימונים אפקטיביים היא באמצעות המכשירים המתאימים. בדקו היטב את המכשירים שאתם קונים לפני השימוש וההתאמה שלהם לצרכים שלכם.

להרשמה לשיעור פילאטיס למתחילים >>>