מה חשוב לדעת לפני שימוש בחומרי סיכה?

חומר סיכה הוא חומר שהופך את חיי המין והרבה יותר חלקים, מהנים וטובים. כיום יש חומרי סיכה מסוגים שונים ואתם צריכים למצוא את החומר המתאים לכם. החומרים מהם עשויים חומרי סיכה, יכולים להיות טבעיים או על בסיס סיליקון ושאר נוזלים מסככים, אבל יש כאלו על בסיס מים ואפילו על בסיס צמחי, כמו חומרי סיכה אשר עשויים צמחי מרפא. בכל מקרה, מדובר במוצר שהופך את החדירה להרבה יותר טובה, בין אם מדובר בחדירה אנאלית, ווגינאלית או שמדובר בהחדרה של מוצרי מין או בזמן עינוג עצמי והדדי.

 אבל יש כמה דברים חשובים שאתם צריכים לדעת על חומרי סיכה:

חומר סיכה טוב נועד לאפשר לגברים ונשים חלקות בחיי המין, משמע: חדירה הרבה יותר טובה ופחות כאב במידה והוא קיים. כיום יש סוגים שונים של חומרי סיכה. יש כאלו בטעמים וכמו שהזכרנו, כאלה שעשויים מנוזלים תרכובות שונות. 

איך בוחרים את המוצר הנכון לחיי מין טובים יותר?

כאשר מבצעים את הבחירה, חשוב לדעת שהחומר סיכה טוב חייב לעמוד בכל התקנים הדרושים למכירת אביזרי מין ואת החומר אפשר להשיג בחנויות סקס עם משלוח מהיר לכל מקום. 

בחנויות סקס תמצאו ג'ל גלייד בסיס שמן סיליקון  איכותי , וחומרים שונים ברישיון משרד הבריאות. מוצרים כאלה תמצאו רק בחנויות סקס איכותיות. 

בנוסף לכך, תוכלו לבחור נוזל סיכה על בסיס מים לשימוש וגינאלי ובשימוש עם אביזרי מין. עוד יש חומר כזה עם משאבה, ואפילו  נוזל סיכה בטעם דובדבן או בשאר טעמים נפלאים!

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מעונג מושלם בחיי המין שלכם ולהביע אהבה ותשוקה – חשוב לבחור חומר סיכה איכותי וכזה שיהפוך את החדירה להרבה יותר נעימה ונוחה.