אילו תכשירים קיימים להזנת העור?

אילו תכשירים קיימים להזנת העור?

קיימים בתחום הקוסמטיקה כמה תכשירים שתפקידם הוא להזין את העור כדי ליצור עור בריא, מוצק ונעים למגע.

תכשירים להזנת העור 

לאור האקלים הים התיכוני והחום ששורר ברוב ימות השנה, המגמה היא לרכוש מוצרים קוסמטיים כמו תכשיר ביתי לעור הפנים Jelixir אשר כוללים מסנני קרינה כדי שהחומרים הללו ינטרלו את ההשפעה המזיקה של קרני השמש, שחודרות פנימה לתוך העור. 

כל תכשיר קוסמטי אמור שיהיה בו לחות כדי להעשיר את העור ולהעניק לו את ההזנה הנחוצה לו. חשוב להשתמש בתכשירים שיש בהם את הלחות הנחוצה אך עם זאת אין בהם שומן.

פילינג 

הפעילות של הפילינג היא להסיר תאי עור מתים, לבצע ניקוי של העור וכך לשמור על רמת החיוניות שלו תוך סיוע לחידוש התאים במיוחד של אלו שיש להם פגמים שונים בעור.

מסכת לחות מזינה 

המטרה של המסכה היא להעניק לעור העשרה בשכבת לחות אשר מעניקה לעור את ההזנה הנחוצה לו, טיפול ביובש ובהיעדר חיוניות והחייאה של עור עייף. המסכה מרגיעה את העור ויש בה תמציות אשר מעניקות מעטפת של רוך וגמישות לעור הפנים.

ניקוי של עור הפנים

כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות, חשוב להקפיד על ניקיון עור הפנים עם סרום לפנים וכך לשמור על עור צעיר ובריא. באופן טבעי מצטברת על עור הפנים שכבה של לכלוך על שכבת השומן העליונה מאבק, איפוק, חשיפה לזיהום סביבתי ועוד. התוצרים הללו סוגרים את נקבוביות העור ולכן המטרה היא לפתוח אותן. לכן יש לנקות באופן יסודי את האיפור בסבון פנים איכותי וכך לאפשר לעור לנשום כראוי ולהתחדש. בדרך זו גם מונעים את הזדקנותו של העור ושומרים על עור רענן, בריא וצעיר.

לאחר הניקוי, מורחים את אחד מהתכשירים המיועדים להזנת העור.

כתוב/כתבי תגובה