אילו סוגי טיפולי שיניים יש בגאורגיה?

ישראלים רבים מחליטים לטוס למדינות אחרות כדי לעבור טיפולים שונים, בין אם מדובר על טיפולים אסתטיים או טיפולים רפואיים. לרוב ההחלטה בנוגע לטיסה למדינה אחרת עבור טיפול נובעת משיקולים מקצועיים, כשמדובר על רופא מומחה בעל שם שמטפל במטופלים בבית חולים או קליניקה בחו"ל. גם בתחום של רפואת שיניים ניתן לראות העדפה גבוהה אצל ישראלים לטוס לחו"ל כדי לעשות טיפולי שיניים, כמו טיפולי שיניים בגיאורגיה.

אילו טיפולי שיניים נעשים בגיאורגיה?

רבים בוחרים לעבור טיפולי שיניים בגיאורגיה בגלל המקצועיות של הרופאים והיצע הטיפולים המוצעים בקליניקה, ביניהם כמה טיפולים נפוצים:

  • שתלים בשיניים – שתלים דנטליים הם עמודי טיטניום קטנים המוחדרים בניתוח לתוך עצם הלסת כדי ליצור בסיס לשן או תותבת. זוהי חלופה לגשר או שיניים תותבות.
  • טיפולי שורש – טיפולי שורש מבוצעים לרוב ברצועת החניכיים, שהיא רקמה המחברת בין השן לחניכיים. ההליך נועד להסיר זיהום חיידקי, אך יכול לשמש גם לטיפול במצבים אחרים כגון מורסה או דלקת.
  • כתרים בשיניים – כתרים דנטליים הם סוג של תותבת שיניים שמניחים מעל השן. הם עשויים ממתכת, קרמיקה או פורצלן ומשמשים לכיסוי שיניים פגועות, למילוי רווחים בשיניים ולספק תמיכה לשיניים מוחלשות או שבורות.

טיפולי שיניים בגיאורגיה – האם זה כדאי?

כל התחום של טיפולי שיניים בחו"ל נקרא גם בשם תיירות שיניים, כך שניתן למצוא אפשרות של תיירות שיניים בגיאורגיה. מדובר על תהליך של טיפולים רפואיים וקוסמטיים בשיניים בקליניקה בגיאורגיה, שמנוהלת על ידי רופאי שיניים מומחים שמבצעים מגוון של טיפולי שיניים באיכות גבוהה ובמקצועיות רבה.

למרות שמדובר על טרחה לא קטנה שמצריכה טיסה לארץ אחרת, שהות במלון ומעבר טיפולים רפואיים במדינה זרה – מדובר על תהליך משתלם וכדאי מבחינה כלכלית ורפואית כאחד. תיירות שיניים בחו"ל מאפשרת לישראלים לחסוך כסף עבור טיפולי שיניים שעשויים לעלות כפול בארץ, וכן גם ליהנות מטיפולים מקצועיים שנעשים על ידי מומחים בתחום.

לקבלת ייעוץ מקצועי ולקבלת ילפרטים נוספים >>>