מתי באמת אין מנוס והפתרון הוא להתגרש

מתי באמת אין מנוס והפתרון הוא להתגרש

זוגות רבים בוחרים למסד את הקשר המיוחד שיש ביניהם, ולכן מחליטים לממש את אהבתם באמצעות טקס נישואין מרגש וייחודי להם. ההחלטה להתחתן אינה דבר של מה בכך, הרי מאותו הרגע בני הזוג מבינים כי הם יחיו יחד לנצח ויקימו משפחה משלהם עם ילדים משותפים.

למרות ההכרה וההבנה בין בני הזוג כי הם ירצו לחיות יחד תמיד, יכול להתרחש משבר בזוגיות קשה במיוחד שיוביל את שניהם להסכם גירושין. מכיוון שנישואים זה דבר עמוק ומחייב, משבר בודד וזניח אינו יכול לגרום לפירוק הנישואין – אלא צריכים להתקיים כמה דברים במקביל שיגרמו לבני הזוג להבין כי אין מנוס והפתרון עבורם הוא להתגרש, קראו על עילות גירושין באתר זה.

חוסר תקשורת והבנה בין בני הזוג

הבנה והכלה בין בני הזוג הם בין הדברים החשובים ביותר להמשכיות ארוכה של מערכת היחסים הזוגית. לכל אחד מבני הזוג יש את הדברים שהוא מאמין בהם ורוצה בהם, אך מדי פעם יש צורך להתפשר על דברים והעדפות מסוימות כדי לכבד את בן הזוג וגם כדי להצליח להמשיך בקשר המיוחד.

גם בעיות של חוסר תקשורת יכולים להוות מכשול ממשי לבני זוג נשואים. כאשר כל אחד מבני הזוג מגיע לביתו ומשפחתו, הוא צריך להרגיש בנוח לפרוק את כל אשר על ליבו, אך כאשר הוא נתקל במחסום תקשורתי מול בין הזוג השני – חסר לו גורם מרכזי וחיוני להכלת הקשר אחד עם השני.

רגשות אהבה שדועכים

הרגש שהמרכזי שקיים בין זוגות נשואים הוא רגש האהבה. כאשר רגש זה דועך או נעלם במרוצת השנים, כבר אין את הכימיה והאהבה הדרושה להמשכיות הקשר בין בני הזוג. אהבה מושתת על רגשות וערכים רבים נוספים, כך שדעיכת האהבה תשפיע באופן בולט ומשמעותי גם על רגשות אחרים החיוניים לזוגיות מוצלחת.

מתי כדאי לפנות אל עו"ד לענייני משפחה

במידה ובין בני הזוג קיים הסכם הדדי על פירוק הזוגיות וגירושין, חשוב לקחת בחשבון את רווחתם של הילדים המשותפים. בעזרת עו"ד מומחה בתחום המשפחה, ניתן להגיע להסדרי משמורת נאותים שיהיו מקובלים על כל אחד מהצדדים.

> קראו גם על גביית דמי מזונות https://www.lawlife.co.il/–cxxw

כתוב/כתבי תגובה