ירקות בסיטונאות

ירקות בסיטונאות

עובדים רבים נוהגים להכין לאחת הארוחות שלהם קערה של סלט מזין ובריא. כדי לספק צורך כזה אנשי הרכש מבצעים הזמנות on line של פירות וירקות לעסקים מאתר המכולת, כך שהעובדים יוכלו ליהנות מסלטים צבעוניים וטריים.

ירקות בסיטונאות 

נושא הטריות של הירקות הוא אקוטי ולכן אתר האינטרנט רוכש ירקות בסיטונאות, כך שמדובר בסחורה בטיב מעולה ובאיכות ללא פשרות.

עקב כך מזמינים למשרד ירקות כמו עגבניות, מלפפונים, פלפלים בכמה גוונים, חסה, צנוניות, גזר כרוב, קולרבי וירקות רבים נוספים על פי בקשותיהם של העובדים. כדי ליצור סלטים מסקרנים, נהנים העובדים להוסיף גם עשבי תיבול ריחניים, שמנים מצוינים כמו שמן זית מעולה ותבלינים.

העובדים יושבים בעמדות הישיבה במטבח, או בחדר האוכל ונהנים מסלטים ישראלים שהם מכינים לעצמם בשלל צבעים.

ארוחות בוקר ישראליות 

בבוקר אוהבים העובדים להכין לעצמם משהו קטן לאכול ולכן הם נהנים מפרוסות של לחם טרי, קרקרים או פריכיות. הם מורחים על אחד מהם גבינה מעניינת או גבינה צהובה וחותמים כמה סוגי ירקות טריים בהנאה גדולה. 

האהבה הגדולה של הישראלים לנושא הירקות מובילה לכך שכמויות הירקות אינן מספיקות לכל השבוע ולכן באמצע השבוע מזמינים פעם נוספת ירקות, כך שכמות זו תספיק עד סוף השבוע, כיוון שהעובדים דואגים לבריאותם ולכן הם מתייחסים לירקות כאל הנשנוש המוצלח ביותר שאפשר לאכול בין הישיבות והעבודה על המחשב. כדי להימנע מבזבוז זמנם של העובדים בשטיפת כלים, כדאי להזמין כלים חד פעמיים דרך הקישור הזה.

ירקות לאירוח

אחת האופציות לאירוח של משתתפים בישיבות חשובות בחדר הישיבות, היא להגיש להם מגש אסתטי אשר עמוס בירקות טריים. כך חותכים עבורם עגבניות שרי צבעוניות, מלפפונים לעיגולים, פלפלים צבעוניים ליחידות ארוכות, חתיכות של צנוניות, גזר, קולרבי וירקות נוספים על פי העונה.

ברוב המקרים מגש הירקות מככב בישיבות רבות וזאת בהצלחה גדולה.

כתוב/כתבי תגובה