קרע בלברום ירך – איך נדע לזהות תסמינים שמעידים על הבעיה?

שבר בירך הוא שבר רציני בעצם המפרק. שבר בירך בלברום הוא סוג של שבר בירך המתרחש אצל אנשים שעברו שלושה או יותר שבץ מוחי.

שבר בלברום ירך הוא מצב נדיר שבו עצמות הירך שבורות. סוג זה של שבר נגרם בדרך כלל מתאונה ואינו מצריך ניתוח. עם זאת, כאשר זה מתרחש, זה יכול להיות מאוד מסוכן שכן העצמות עלולות להישבר לחתיכות. שבר בירך הוא שבר של עצם הירך, העצם הארוכה בגוף שמחברת אותה לרגל התחתונה. זהו אחד מסוגי השברים הנפוצים ביותר ומתרחש כאשר יש הפסקה באזור שבו אין כלי דם או עצמות.

מה חשוב לדעת בעניין קרע בלברום ירך?

זהו מבוא קצר לנושא קרע בלברום ירך. הוא ידון בהיסטוריה של פציעה זו ובטיפול בה. זה גם ידון כיצד טופל בעבר ומהם הטיפולים הנוכחיים הזמינים כעת.

שבר בירך הוא שבר של עצם הירך שהיא העצם העיקרית בגוף. שברים בירך הם גורם מוות עיקרי בקרב קשישים. הסוג הנפוץ ביותר של שבר בירך הוא שבר עצם הירך הנפוץ, הנגרם כתוצאה מטראומה ישירה לירך או נפילה עליה. שכיחות שברי הירך בקשישים עולה עקב הזדקנות האוכלוסייה.

שבר בירך בלברום הוא סוג נפוץ של שבר בקרב קשישים. זה ידוע גם כשבר רוחבי. זה מתרחש כאשר עצם הירך נשברת בשני מקומות בשקע הירך ונראה יותר בקרב חולים קשישים.

מתרחש בעקבות פציעת נפילה

שבר בירך בלברום הוא שבר בירך המתרחש כאשר עצם הירך נשבר במהלך נפילה. זהו אחד השברים הנפוצים ביותר בקרב מבוגרים צעירים והוא יכול להיות מאתגר לטפל ולהחלים ממנו. שבר בירך בלברום הוא פציעה חמורה שיכולה להיגרם כתוצאה מתנועה פתאומית של מפרק הירך. הסיבות השכיחות ביותר הן נפילות, פציעות ספורט ותאונות דרכים.

צרו קשר עם ד"ר ליאור לבר >>>